Kuchyňská minutka na vajíčka

Kód: 1084
Neohodnoceno
Značka: ISO
189 Kč –53 %
jjj
189 Kč –53 % 89 Kč
Skladem (6 ks)

Stává se vám mít problém s uvařením vajíčka na měkko, na hniličku nebo na tvrdo – přesně tak, jak potřebujete? Vaříte příliš dlouho, nebo naopak příliš krátce?Dá se to zvládnout! Stačí použít vajíčko-minutku citlivé na teplotu.Vložte minutku do hrnce spolu s vejci (doporučuje se, aby vajíčka a minutka měly na začátku stejnou teplotu) a pozorujte, jak se při vaření mění barva! Zvláštní měřítko na minutce ukazuje, dokdy vaříme vejce, aby se dosáhlo příslušné tvrdosti: SOFT - vejce na měkko MEDIUM - vejce na hniličku HARD - vejce na tvrdo Červená barva pomalu mizí do středu a tvoří „žloutek“, kdežto na okrajích se tvoří bílá barva jako bílek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stává se vám mít problém s uvařením vajíčka na měkko, na hniličku nebo na tvrdo – přesně tak, jak potřebujete? Vaříte příliš dlouho, nebo naopak příliš krátce?

Dá se to zvládnout! Stačí použít vajíčko-minutku citlivé na teplotu.

Vložte minutku do hrnce spolu s vejci (doporučuje se, aby vajíčka a minutka měly na začátku stejnou teplotu) a pozorujte, jak se při vaření mění barva!

Zvláštní měřítko na minutce ukazuje, dokdy vaříme vejce, aby se dosáhlo příslušné tvrdosti:

  • SOFT - vejce na měkko
  • MEDIUM - vejce na hniličku
  • HARD - vejce na tvrdo

Červená barva pomalu mizí do středu a tvoří „žloutek“, kdežto na okrajích se tvoří bílá barva jako bílek. Čím déle budeme vejce vařit, tím více se objeví bílé barvy na minutce, což znamená´, že tím více se vejce sráží.

Záruka 24 měsíců.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
MSV: 111E01

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: