Tenga eggs vajíčko pro pány - mix - doprodej

Kód: 434
Neohodnoceno
Značka: DS
249 Kč –56 %
images
249 Kč –56 % 109 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Japonská firma vytváří pro muže zcela netradiční, ale neskutečně účinné pomůcky pro dráždění mužského penisu s názvem TENGA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonská firma vytváří pro muže zcela netradiční, ale neskutečně účinné pomůcky pro dráždění mužského penisu s názvem TENGA. Japonci si potrpí na malé rozměry a precizní provedení, což tyto výrobky zcela jednoznačně potvrzují - malé velikostí, ale plně funkční s promyšleným designem. Nyní si tyto japonské masturbátory získávají nyní i Evropu. Tenga Egg je japonské kouzelné vajíčko s vnitřním extra dráždivým povrchem se třemi druhy výstupků pro stimulaci špičky penisu při masturbaci. Materiálem je velice měkký a pružný materiál - transparentní silikon s velkou poddajností a roztažností.

Zasíláme 1ks - (náhodný výběr ze 6ks)  - jedná se o doprodej

Vnitřní dráždící výstupky a komůrky jsou v 6 typech vajíček:

  • Egg Wavy - vlnky s jemnými oválnými komůrkami
  • Egg Clicker - s válcovitými komůrkami
  • Egg Spider - s obdélníkovými komůrkami a síťovými přepážkami
  • Egg Twister - s vnitřní spirálou a dráždícími komůrkami
  • Egg Stepper - s půlkulovými komůrkami
  • Egg Silky - s jemnou drážkou po celém obvodu

Můžete si vybrat typ, který se Vám zalíbí, každý vyvolává specifické, ale intenzivní dráždění. Mužský penis je velice citlivý, ale nejcitlivější částí je právě žalud, takže i takovýto jednoduchý a maličký masturbátor Vás přivede k rychlému vyvrcholení.


Tenga Egg je 7 cm dlouhé, vnější průměr je 6 cm, vnitřní průměr od 1,5 cm, roztažný i na průměr nad 6 cm. Je dodáváno v praktické skořápce, ve které jej můžete uchovávat. Jeho vnitřní komůrky mají válcovitý tvar s proměnlivým průměrem, což způsobuje intenzivní dráždění při přechodu přes žalud. Tyto komůrky navíc vytváří podtlak, takže se vám přisává na penis a tím napodobuje orální sex.


Tenga Egg je velice diskrétní, můžete jej mít s sebou všude na cestách, v kapse, v tašce, v batohu a budete jej mít ihned k dispozici. Padne přesně do dlaně, jednoduše se ovládá. Vhodný lubrikační gel na vodní bázi.
Zajímavost: Při testování Tenga Egg vydrželo natahování do délky na 30 cm a do šířky na 20 cm, což dokazuje jeho pružnost a přitom pevnost. Obsahuje lubrikant a zdrsněnou blánu pro dokonalý pocit z masturbace. Tenga Egg je určena jen pro jedno použití, avšak hygienickým zacházením a užitím lubrikantu může být použita i vícekrát. Masturbační blána je zaoblena speciálně tak, aby stimulována opravdu každé citlivé místo. Je velmi populární jako cestovní hračka.

Všechny výrobky z řady Tenga Egg jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort, nejsmyslnější zážitek a v neposlední řadě dokonalou hygienu. Výrobek je dodáván předlubrikovaný a v uzavřeném obalu. Výrobce masturbátorů Tenga zaručuje ideální podmínky pro první použití. Vícenásobné použití je možné za předpokladu, že muži:

  • dovnitř masturbátoru neejakulují
  • používají kondom.

V těchto případech však již výrobce nebo prodejce nemůže zajistit 100% hygienu výrobku a případné potíže spojené s vícenásobným použitím jsou plně na uživateli.Zasíláme náhodný výběr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické zboží
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
MSV: zapsat
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: