Nerezové mýdlo - Oceníte zejména v kuchyni, odstraňuje zápach cibule, česneku nebo ryb.

Kód: 1495
Neohodnoceno
Značka: VOG
139 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
20.4.2021

S nerezovým mýdlem se zbavíte všech nepříjemných pachů! Oceníte zejména v kuchyni, odstraňuje zápach cibule, česneku nebo ryb, po kterém jsou cítit ruce i po umytí běžným mýdlem.Stačí jen otírat ruce o nerezový povrch mýdla pod studenou tekoucí vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S nerezovým mýdlem se zbavíte všech nepříjemných pachů!

Oceníte zejména v kuchyni, odstraňuje zápach cibule, česneku nebo ryb, po kterém jsou cítit ruce i po umytí běžným mýdlem.
Stačí jen otírat ruce o nerezový povrch mýdla pod studenou tekoucí vodou.

 

 

Vysvětlíme vám, jak to funguje:
 
Zápach je totiž možné si představit jako organické spojení různých prvků. Ten je vědci nazýván vzor pachu a právě on způsobuje kombinaci, kterou vnímáme jako zápach.
 
Když dojde ke kontaktu nerezové oceli s vodou a vzduchem, objeví se reakce, jež daný vzor pachu rozpojí a zůstanou po ní jen jednotlivé prvky.
 
A na této bázi nerezové mýdlo funguje, vše je založeno na záporně nabitých iontech, které neutralizují ionty potravin. Zkrátka během tření mýdla s rukama jsou z oceli uvolňovány kovové ionty, které se spojují s molekulami zápachu a tím odstraňují nežádoucí zápachy.
 
Nerezové mýdlo je jedinečným řešením problému se zápachem a vzhledem k tomu, že funguje bez jakýchkoliv chemických látek a saponátů, navíc výrazně šetří životní prostředí. Aby bylo plně funkční, je třeba k němu zajistit pouze vzduch a vodu.
 
  • Rozměry: 6,5 x 4,7 x 1.8 cm

 

Záruka 24 měsíců.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
MSV: 102C04

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: