Rollfit aneb rolujeme a cvičíme s pěnovými válci (Renáta Vychodilová)

Kód: RZ6000_C21147
Neohodnoceno
237 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychodilová, Andrová, Vrtělová Celobarevná publikace se 170 instruktážními fotografiemi.Tato odborně-populární publikace, jejímiž autorkami jsou lektorky s dlouholetou zkušeností v oblasti tělesné výchovy a sportu, je určena odborné veřejnosti, trenérům, lektorkám fitness center, rehabilitačním pracovníkům, učitelům tělocviku i sportující veřejnosti.

V teoretické části kniha nabízí souhrn dosavadních poznatků o významu a důležitosti pojivové tkáně při pohybu, cvičení, sportu a rehabilitaci a představuje možnosti jejího tréninku. Přináší tak téma, které je v české odborně-populární literatuře dosud zpracováno pouze okrajově.

Publikace dále seznamuje s aktuálními poznatky z oblasti dýchání a hlubokého stabilizačního systému. Praktickou část tvoří široký a ucelený zásobník cviků s pěnovými válci, jehož součástí je také automasáž pojivové tkáně.

Zásobník cviků lze využívat ve fitness centrech, při všech formách tréninku a v hodinách tělesné výchovy, ale i při cvičení s oslabenými jedinci ve fyzioterapii a rehabilitaci. Krásná celobarevná publikace se 170 instruktážními fotografiemi. Publikace se tak logicky stává naprosto nezbytným vybavením knihovniček ve fitness centrech!

Základní údaje o knize:

  • úplný název: Rollfit aneb rolujeme a cvičíme s pěnovými válci
  • autor: Renáta Vychodilová, Lada Andrová, Hana Vrtělová
  • nakladatelství: Grada
  • rok vydání: 2015
  • počet stran: 112
  • rozměr: 160 x 240 mm
  • typ: brožovaná bez přebalu matná

Doplňkové parametry

Kategorie: Trénink
Hmotnost: 0.2 kg
MSV:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: